Zlecenie projektu mebli

 

Prowadzę swoje własne biuro projektowe. Projektuję różnego rodzaju domy, ale także mniejsze gabarytowo przedmioty, takie jak meble. Bardzo lubię swoją pracę, gdyż mogę się wykazać, a także mogę przełożyć na papier swoje własne koncepcje. Robię projekty dla prywatnych odbiorców.

Wykonanie projektu mebli

projektowanie mebli w płockuJak co dzień przed pójściem do pracy zaglądam do skrzynki mailowej. Zastałam tam wiadomość z prośbą o zaprojektowanie pięknych mebli do pokoju dziecięcego. Bardzo mi się to spodobało. Zadzwoniłam do klienta, by wszystko z nim omówić. Muszę też znać jego koncepcję, gdyż dopiero wtedy mogę mu przestawić moją propozycję projektu. Zapytałam się go do razu, skąd wie o mojej firmie projektowej. Powiedział mi, że napisał w wyszukiwarce internetowej następujące zagadnienie: projektowanie mebli w płocku. Po całkowitym omówieniu koncepcji przeszłam do projektowania mebli. Tak się okazało, że klient ma dwuletnią dziewczynkę, więc muszę wymyślić meble, które idealnie będą się nadawały do takiego pokoju. Sam projekt zajmuje mi aż trzy dni. Najpierw muszę zrobić pomiary pokoju, dopiero wtedy mogę przejść do właściwego projektowania. Po trzech dniach przedstawiłam gotowy projekt klientowi. Bardzo mu się spodobał, ale miał kilka drobnych uwag, więc musiałam nanieść poprawki do projektu. Po zaakceptowaniu projektu mogłam przekazać go do firmy, która zajmie się jego realizacja. Wykonanie samych mebli zajmie trochę więcej czasu. Ja jestem zadowolona ze swojego projektu.

Bardzo się cieszę, że klient szybko zaakceptował projekt. Mogę teraz na spokojnie przejść do kolejnego projektu. Teraz też będę musiała wykonać projekt na meble, tym razem do biura. Cieszę się, że mam różnego rodzaju projekty do wykonywania, a nie stale w tek samej tematyce. Byłoby to trochę dla mnie monotonne.