Zakup nowej komody

Zakup własnego mieszkania był naprawdę gigantyczną inwestycją. Dlatego też nie od razu urządzałem wszystkie pokoje, ponieważ nie było mnie na to stać. Ostatnio wyszedłem jednak na prostą i postanowiłem trochę zadbać o salon, ponieważ to w nim spędzam najwięcej czasu. Chciałem zakupić komodę, w której mógłbym przechowywać różne przedmioty, ale i postawić na niej pamiątkowe zdjęcia.

Kupno rustykalnej dębowej komody

komody dębowe rustykalneMuszę przyznać, że kupno własnego mieszkania nieco przerosło moje możliwości. Cieszyłem się, że mam własną nieruchomość, jednak musiałem obniżyć swój standard życia i żyć skromniej. Byłem jednak szczęśliwy, że jestem “na swoim” i mogę wbić gwóźdź w ścianę bez pytania nikogo o zgodę. Mieszkanko urządzałem jednak powoli z racji ograniczonych funduszy. Ostatnio jednak trochę się odbiłem jeśli chodzi o finanse, dlatego też postanowiłem spełnić swoje małe marzenie i kupić do salonu komodę. Obiektem mojego zainteresowania stały się więc komody dębowe rustykalne. W takim stylu starałem się urządzać mieszkanie, dlatego zależało mi na tym, aby i komoda pasowała do całości. Udałem się więc do dobrego sklepu meblowego w swoim mieście, by takową znaleźć. Muszę przyznać, że kilka mebli wpadło mi w oko, jednakże największe wrażenie zrobiła na mnie komoda, która stylem nawiązywała do rustykalnego. Odpowiadało mi to w pełni, dlatego zdecydowałem się na zakup właśnie tego mebla.

Teraz kiedy siedzę sobie w swoim salonie, jestem bardzo szczęśliwy, kiedy spoglądam na komodę w stylu rustykalnym. Jest ona wykonana z bardzo porządnego drewna, przez co wygląda na niezwykle solidną. Cieszę się więc, że zdecydowałem się na zakup tej komody. Dzięki niej mój salon prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Komoda jest bardzo eleganckim dodatkiem.