Javert

instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjnych

O nas

Zapraszamy

Nasza firma zajmuje się elektryką od dłuższego czasu. Dzięki naszemu doświadczeniu nie musisz się martwić o rzeczy związane z elektryką w Twoim domu. Wierzymy, że konkurencyjne ceny, oraz profesjonalizm przekonają Ciebie do nas i zaraz rozpoczniemy długoletnią współprace.

Nasze usługi

Zobacz czym się zajmujemy

Budownictwo

Nasze oferty dotyczące budownictwa oraz remontów. Wykonujemy instalacje w nowych oraz remontowanych budynkach.

Maszyny i urządzenia

Posiadamy najwyższej jakości narzędzia, które spełniają obecne standardy bezpieczeństwa i jakości

Ogród

Wskazówki i oferty dotyczące zagospodarowania oraz organizacji ogrodu.

Instalacje

Przede wszystkim zajmujemy się instalacjami elektrycznymi. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możesz być pewny jakości naszych usług. W ofercie mamy instalacje wewnętrzne i ogrodowe, przez co zajmiemy się praktycznie wszystkim, co potrzebujesz.
elektronik
elektryk wysokich napięć
elektryk

Rekomendacje

Zobacz co o nas mówią

Potrzebowałam kogoś doświadczonego, kto założyłby instalacje elektryczną w moim salonie fryzjerskim. Niestety, mieści się on w starej kamienicy i nikt nie chciał podjąć się tej pracy. Na szczęście trafiłam na ofertę firmy Javert, która wykonała dla mnie to, co chciałam. Koniec z trzydziestometrowymi przedłużaczami!

Sylwia
Fryzjerka

Nigdy nie miałem ręki do remontów czy innych rzeczy związanych z remontem. Żyłem bez potrzeby douczenia się w tym zakresie. Wszystkie problemy z elektryką w moim domu rozwiązywała firma Javert, z którą współpracuje od lat. Wszystkim ją polecam!

Jakub
Blogger

Podczas zakładania ogrodu pojawił się problem. Chciałem oświetlić altanę znajdującą się na wyspie pośrodku stawu, ale nie wiedziałem, w jaki sposób tego dokonać. Postanowiłem więc zatrudnić specjalistów. Firma Javert z dwójką fachowców ogarnęli temat w jeden weekend. Od 2010 nie miałem problemu z tą instalacją, a gwarancja jest jeszcze na trzy lata.

Piotr
właściciel gospodarstwa agroturystycznego