Potrzebowałam pomocy tłumacza

Mój mąż od kilku lat mieszkał w Niemczech. W zasadzie można powiedzieć, że nasze małżeństwo już się rozpadło. Niedawno dostałam od niego jakieś dokumenty. Nie znam niemieckiego, ale udało mi się przetłumaczyć część z nich i wyszło na to, że jest to coś związanego z majątkiem i naszym małżeństwem. Już od dawna ze sobą normalnie nie rozmawialiśmy, więc co to dokładnie jest musiałam dowiedzieć się od tłumacza.

Skorzystałam z usług tłumacza przysięgłego

tłumacz przysięgły w katowicach - niemieckiDomyślałam się, że są to jakieś ważne dokumenty urzędowe, dlatego uznałam, że dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie od razu z usług tłumacza przysięgłego. Wiedziałam, że wtedy takie przetłumaczone dokumenty będą respektowane przez nasze krajowe sądy i urzędy. Najpierw jednak musiałam znaleźć odpowiednią osobę. Był mi potrzebny tłumacz przysięgły w Katowicach – Niemiecki to język z jakiego musiał on tłumaczyć dokumenty i pisma. Całe szczęście nie miałam żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniej osoby. Udało mi się bardzo szybko znaleźć świetnego tłumacza przysięgłego z Katowic, który posiadał szybkie terminy i był w stanie przetłumaczyć mi wszystkie dokumenty w ciągu zaledwie kilku dni. Właśnie kogoś takiego potrzebowałam. Jego usługi były dostępne w bardzo niskich, atrakcyjnych cenach, dlatego zdecydowałam się od razu z nim skontaktować. Już wkrótce przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja.

Przede wszystkim dlatego, że szybko i sprawnie przetłumaczył dla mnie dokumenty w dokładny i rzetelny sposób. Ten tłumacz bardzo dobrze znał się na wszelkich niuansach językowych oraz świetnie znał branżowe, prawnicze słownictwo, dzięki czemu tłumaczenie nie było dla niego niczym trudnym. Jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalnych i rzetelnych usług. Nie dziwię się, że posiada on tak dobre rekomendacje.