Nowoczesne altany do rowerów

Z racji coraz większej popularności rowerów, które ponownie stają się jednym z głównych środków transportu rekreacyjnego po wielu latach, miejskie obiekty użytkowe zawsze mają miejsca do ich parkowania. Najczęściej niestety są to dość proste barierki, do których można zamocować rower, umieszczane w zasadzie w dowolnych miejscach.

Altany do parkowania rowerów

altanka na roweryTakie barierki nie zabezpieczają rowerów w żaden sposób ani to przed próbami kradzieży, ani też przed deszczem, słońcem czy jakimkolwiek innym szkodliwym wpływem pogody. Ich jedyną zaletą jest to iż są one bardzo tanie. Nie jest to jednak żaden argument dla większości rowerzystów, a także dla właścicieli obiektów którzy chcą wyposażyć się w lepsze akcesoria dla gości obiektu, więc zamiast barierek coraz częściej stawiane są wiaty czy altany służące do parkowania rowerów. Typowa altanka na rowery ma wymiary porównywalne ze standardowym przystankiem autobusowym i czasem przypomina takowy, a czasem ma wygląd bardziej dopasowany do otoczenia. Może być jednak zamknięta, a klucze do niej, lub możliwość otwarcia altany, wydawane są wyłącznie osobą które parkują w owej altance rowery na określony czas. Takie altany są świetnym uzupełnieniem wyposażenia większości galerii handlowych, dużych sklepów czy obiektów użytkowych, do których większość gości uczęszcza właśnie rowerami. Nie są to drogie konstrukcje

Buy Cialis Professional UK

, więc bywają bardzo atrakcyjnym wyposażeniem, zwłaszcza dla tych właścicieli obiektów którzy chcą poprawić zadowolenie gości i umożliwić im komfortowe i bezpieczne parkowanie rowerów.

Altany i wiaty są najczęściej zewnętrznymi konstrukcjami, choć istnieje kilka odmian, przeznaczonych do parkowania rowerów wewnątrz pomieszczeń parkingowych. Są jednak stosunkowo rzadko używane, gdyż wewnątrz parkingu zazwyczaj są barierki na rowery.