Niespotykane obrączki ślbne

Każda przyszla para mloda organizując swoj wlasny ślub musi dopilnować sama wielu sraw organizacyjnych. Jedną z takich spraw , a na pewno najważniejszą jest wybór obrączek ślubnych. Jakie zatem obrączki ślubne wybrać , aby się nam podobaly i wyróżnialy się od innych dostepnych modeli?

Wyjątkowe obrączki slubne z bursztynem

obrączki z bursztynemJak sami doskonale wiemy z wlasnego doświadczenia organizacja ślubu i wesela to duże wyzwanie dla przyszlej mlodej pary. Trzeba samemu wybrać salę na uroczystość , zadbać o jej wystroj , dopiąć formalności prawne, czy kupić sukienkę i garnitur ślubny. Oczywiście tych spraw z organizacją tego wspanialego dnia w naszym życiu jest zdecydowanie więcej.  Jednak najwazniejszą i zwykle trwającą kilka tygodni lub miesięcy sprawą jest oczywiście wybór obrączek ślubnych, które mlodzi zalożą sobie wzajemnie po złożonej przysiędze malzeńskiej. Jak wiemy salony jubilerskie dysponują wieloma wzorami i modelami obrączek ślubnych dla przyszlych malżonków. W sród oferowanych wzorw znajdziemy między innymi obrączki wykonane z bialego zlota, ze zlota próby 333 lub 585, a także obrączki srebrne, czy łącżące ze sobą klasyczne złoto i biale zloto.  Oczywiście wszystkie obrączki są dostępne w klasycznej wersji lub poszeżane. Własciciele salonów jubilerskich polecają także obrączki, które posiadają drogocenne kamienie takie, jak np. diament, a także obrączki z bursztynem, które podbijają coraz więcej serc panien mlodych. Oczywiście obrączki z drogocennymi kamieniami, czy bursztynem dostepne są tylko dla pań. Salony jubilerskie oferują przyszlym malzonkom możliwość wygrawerowania obrączki we wnatrz dowolną treścią. Najczęściej jednak grawer obejmuje imię malzonka lub małzonki i datę ślubu. Wszystkie obrączki wykonywane są na zamówienie, a czas realizacji zamówienia wynosi od 4-6 tygodni..

Jak widzimy w dzisiejszych czasach salony jubilerskie posiadają w swojej ofercie przerózne rodzaje obrączek ślubnych . Wybierając obrączki ślubne pamiętajmy, aby byly wykonane z wysokiej jakości zlota najlepiej próby 585 i cieszyly przyszlych małzonków, ponieważ to oni bęðą je nosić na codzień.