Ile kosztuje kremacja zwłok w Warszawie?

Byłam jedyną bliską krewną mojej cioci. Tak się jednak złożyło, że nie miałam pojęcia, że przygotowała ona przed swoją śmiercią testament. Kiedy notariusz go odczytał, dowiedziałam się, że ciocia miała życzenie zostać skremowana. Postanowiłam spełnić jej ostatnią wolę i przyjąć spadek z testamentu. Przyznam szczerze, że nigdy nie przygotowywałam pogrzebu, w którym zwłoki byłyby skremowane.

Udało mi się tanio skremować zmarłą ciocię

koszt kremacji zwłok w warszawieNie wiedziałam, ile kosztują takie usługi. Nie miałam zbyt dużo pieniędzy, dlatego zależało mi na tym, aby znaleźć miejsce, gdzie kremacja zwłok nie jest zbyt droga. Przypadkowo dowiedziałam się, że babcia mojej przyjaciółki również została skremowana po śmierci. Zapytałam się wobec tego przyjaciółki o koszt kremacji zwłok w Warszawie. Dowiedziałam się od niej, że taka usługa zazwyczaj kosztuje kilkaset złotych. Kremacja zwłok jest tańszym rozwiązaniem niż tradycyjny pogrzeb. W koszt kremacji zazwyczaj wliczony jest już koszt urny, co było dosyć istotną informacją. Przyjaciółka poleciła mi bardzo dobry zakład pogrzebowy, który specjalizował się w kremacji zwłok i świadczył kompleksową pomoc przy załatwianiu wszelkich spraw z tym związanych. Zachęcona jej pozytywnymi komentarzami na temat tego miejsca, zdecydowałam się tam natychmiast udać. Szybko przekonałam się, że to było bardzo dobre rozwiązanie.

Zakład ten mieścił się na terenie Warszawy i pomagał przy organizacji pogrzebów oraz kremacji zwłok na terenie tego miasta. Cieszę się, że trafiłam w to miejsce, ponieważ pracowali tutaj naprawdę bardzo dobrzy i sympatyczni, a przede wszystkim empatyczni ludzie. Ze współczuciem i odpowiednią troską pomogli mi oni załatwić wszelkie formalności i wytłumaczyli mi na czym polega kremacja zwłok i co wchodzi w jej koszt.