Gwiaździsty sufit w pokoju dziecka

 

Każdy za dziecka uwielbiał wieczorami i do późnej nocy leżeć w ogrodzie i spoglądać w niebo. Obserwowaliśmy wszystkie gwiazdy, szukaliśmy gwiazdozbiorów oraz szukaliśmy tych spadających, które spełniają marzenia. Często naszym marzeniem było wtedy oglądać takie gwiazdy przez cały czas, i obecnie jesteśmy w stanie to zrobić. Wystarczy odpowiednio pomalować sufit.

Układ Słoneczny na syficie

sufit gwieździste nieboKażdy marzył kiedyś chociaż przez chwile o tym, aby w przyszłości polecieć w kosmos. Wylądować na jakiejś pobliskiej planecie, zobaczyć całą Ziemię. W obecnych czasach, chcąc rozwijać marzenia dzieci możemy pokazywać im różne ciekawe rzeczy. Podczas codziennego wstawania dziecka, oraz wieczornego pójścia spać, może towarzyszyć im sufit, pomalowany na wzór kosmosu. Obecnie nazywa się to sufit gwieździste niebo, ponieważ oprócz planet maluje się dużo gwiazd. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest ustawienie w miejscach gwiazd małych lampek, które będą udawać, że gwiazdy na suficie świecą. Sufit nie jest pomalowany tylko jednym kolorem, który ma odzwierciedlać kosmos. Nakładane są różne odcienie niebieskiego oraz czarnego koloru, które w połączeniu tworzą nam przepiękne nocne niebo, rozświetlone milionami gwiazd. Taki sufit spodoba się naszemu dziecku, oraz wszystkim jego gościom, którzy będą odwiedzać go, aby zobaczyć to przepiękne dzieło. Sufit wymalowany w podobiznę kosmosu, doskonale wygląda, jeżeli chociaż jeszcze dwie ściany również tak wymalujemy.

Jeżeli chcemy zrobić naszemu dziecku niespodziankę, malując mu ściany oraz sufit w kolorach kosmosu, z gwiazdami lub planetami powinniśmy wynająć do tej pracy fachowca, który wie jakie barwy powinien dobrać. Cena za wymalowanie w ten sposób pokoju naszego dziecka, a konkretnie sufitu waha się od czterystu do ośmiuset złotych.