Najlepsza metoda modelowania ust

Jednym z najnowszych trendów wśród zabiegów medycyny estetycznej jest powiększanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego, jednak bez dawnego, niepożądanego efektu dziubka, lecz gwarantując nam bardzo naturalnie wyglądające rezultaty. Jest to możliwe dzięki technikom wypełniania ust na płasko, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Nowoczesne sposoby powiększania ust

modelowanie ust na płasko krakówMożna śmiało stwierdzić, że do jednych z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej zalicza się powiększanie ust przy użyciu kwasu hialuronowego. Zabieg ten jest tak popularny nie tylko ze względu na efekty, jakie nam daje, ale w dużej mierze również przez wzgląd na jego bezpieczeństwo dla naszego zdrowia. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie, w tym także w naszych ustach. W związku z tym podczas zabiegu dodajemy jedynie to, co i tak się w nich znajduje. Prawdziwym fenomenem ostatnich lat jest modelowanie ust na płasko Kraków posiada kliniki w których możemy skorzystać z tej najnowocześniejszej metody zarówno modelowania, jak i powiększania ust. Technika ta pozwala nam uzyskać jeszcze bardziej naturalne efekty bez ryzyka powstania tak zwanego kaczego dziubka. Usta są równie pełne i piękne, jak przy tradycyjnym ich powiększaniu z tą różnicą, że nie są jednocześnie nabrzmiałe i nie wyglądają na opuchnięte, co niegdyś było często spotykaną wadą tego zabiegu, która dziś została zniwelowana.

Za pomocą tej metody możemy również pięknie wymodelować nasze usta albo podkreślając ich kształt, albo całkowicie go zmieniając. To właśnie sprawia, że tak wielkim powodzeniem cieszy się ta metoda. Zabieg ren pozwala uzyskać nam idealną symetrię, poprawić kontur naszych ust, oraz ich ukrwienie co z kolei przekłada się na ładniejszy kolor. Ponadto przy tej metodzie nawet znaczne powiększenie naszych ust wraz z ich wymodelowaniem nie wygląda w żaden sposób sztucznie.