Usieciowany kwas hialuronowy Neauvia Intense

Na rynku kosmetologicznym dostępna jest szeroka gama produktów stosowanych do zabiegów upiększających i odmładzających. Są to przede wszystkim preparaty na bazie kwasu hialuronowego i substancji aktywnych, które bezpośrednio wpływają na procesy biologiczne zachodzące w skórze. Bioaktywne składniki poprawiają ukrwienie, przyspieszają procesy metaboliczne i zapobiegają zmianom degeneracyjnym w obrębie włókien kolagenowych i elastyny.

Nowoczesny wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego

neauvia intenseTym samym likwidują zmiany wywołane czynnikami środowiskowymi i starzeniem skóry. Wśród bogatej gamy produktów upiększających na szczególną uwagę zasługują preparaty Neauvia Intense, które zaliczane są do nowoczesnych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego pozyskiwanego z bakterii Bacillus Subtilis. Dzięki usieciowaniu kwasu polimerami PEG w technologii IPN dochodzi do powolnego uwalniania i biodegradacji w tkankach. Preparaty Neauvia Intense przeznaczone są do zabiegów upiększających twarzy. Są to przede wszystkim wypełniacze przeznaczone do korekty i wolumetrii owalu twarzy, modelowania i powiększania ust, a także usuwania zmarszczek i bruzd. Preparaty Neauvia charakteryzuje również niezwykła czystość kwasu i wysoki stopień adaptacji w tkance. Cała gama preparatów zachwyca niezwykłą skutecznością w walce z procesami starzenia skóry i usuwania zmian wywołanych spowolnieniem procesów metabolicznych w tkankach.

Nowoczesne wypełniacze Neauvia nadają się do modelowania policzków, podbródka i nosa, konturowania twarzy, modelowania i korygowania kształtu ust oraz usuwania zmarszczek o stopniu płytkim i głębokim. Dzięki powolnej biodegradacji efekt odmłodzenia skóry utrzymuje się przez długi czas. Umiejętnie podany preparat wygląda bardzo naturalnie, daje fantastyczny efekt objętościowy, który utrzymuje się nawet do roku czasu. Neauvia Intense sprzedawany jest w formie ampułkostrzykawki o pojemności 1 ml.