Wizyta w restauracji

Kiedy oświadczyłem się swojej dziewczynie, byłem bardzo szczęśliwy. Nie myślałem o tym, że czeka mnie spotkanie z naszymi rodzicami, którego organizacji się podjąłem. Po paru dniach stwierdziłem, że nie ma jednak co z tym zwlekać. Postanowiłem zaprosić swoich rodziców oraz rodziców mojej wybranki do jednej z restauracji w Ząbkowicach Śląskich, po to by nasi rodzice lepiej się poznali.

Obiad rodzinny w śląskiej restauracji

restauracja w ząbkowicach śląskichDzień, w którym moja dziewczyna powiedziała mi „tak”, z pewnością zapamiętam do końca życia. Pamiętam jak dziś, że tego dnia bardzo się stresowałem. Byłem pewien jej uczuć, jednak wiadomo, jak to w życiu bywa. Kilka dni po oświadczynach zreflektowałem się, że wypadałoby zorganizować spotkanie rodzinne, w którym moi rodzice poznają rodziców mojej narzeczonej. Pomyślałem, że dobrze będzie zorganizować takie spotkanie na neutralnym gruncie. Dlatego też obiektem mojego zainteresowania była polecana restauracja w Ząbkowicach Śląskich. Wielu moich znajomych ją wielokrotnie przy mnie chwaliło. Była elegancka i podawano w niej bardzo smaczne dania. Pomyślałem, że będzie to idealne miejsce na spotkanie obydwu rodzin. Nie czekając dłużej, skontaktowałem się z przedstawicielem restauracji i zarezerwowałem stolik. Byłem szalenie podekscytowany tym spotkaniem. Muszę też przyznać, że towarzyszył mi lekki stres. Moja dziewczyna również nieco się stresowała, co widziałem po jej oczach.

Teraz kiedy jesteśmy już po spotkaniu z rodzicami, jest nam o wiele lżej. Przebiegło ono w świetnej, luźnej atmosferze. Muszę też w tym miejscu pochwalić restaurację, którą wybrałem. Serwowane w niej dania były wręcz fenomenalne! Jestem przekonany, że będę do niej częściej chodził ze swoją narzeczoną. Jedzenie w tej restauracji to bowiem prawdziwa uczta smakowa.