Popularne szafy do przedpokoju

Każdy posiadacz dużego przedpokoju zapewne ma go zabudowane najbardziej funkcjonalna szafa przesuwaną. Bardzo często jednym skrzydłem takiej szafy jest lustro, w którym możemy się przeglądać przed wyjściem z domu. Jeśli natomiast nasz przedpokój jest mały i nie mamy szansy waga budowanego szafa możemy kupić po prostu stojak lub regał na buty oraz wieszak.

Meble do małego przedpokoju

meble do przedpokojuZdecydowanie meble do przedpokoju muszą być funkcjonalne. Szczególnie jeśli nasz Przedpokój jest mały i potrzebujemy mieć w nim miejsce do przechowywania. Oczywiście najlepsze salony meblowe oferują wykonanie mebli do przedpokoju pod specjalne zamówienie czyli nasz wymiar. Natomiast jeśli ma tego nasz Przedpokój nie pomieści żadnej szafy to możemy zastanowić się nad czymś delikatniejszym i mniejszym. Tutaj odpowiedni będzie regał na buty oraz wieszaki. Bardzo często taki komplet możemy nabyć gotowy w różnych sklepach meblowych. Cena za taką małą garderobę to koszt od 200 złotych. Oczywiście wykonana z naturalnego drewna, z lustrem i kilkoma wieszakami będzie droższa. Jej koszt może sięgać nawet 1000 złotych. Jednak jest ona świetną alternatywą dla dużych szaf pod zabudowę. W nowoczesnych mieszkaniach mamy także stylowe przedpokoje. Bardzo często umieszczamy w nich na ścianach starą cegłę. Do takich aranżacji pasują jak najbardziej delikatne meble w kolorze naturalnego drewna lub białe.

W małych mieszkaniach zazwyczaj mamy mało mebli, ponieważ nie chcemy sobie zagracić naszej przestrzeni. Do tego jeśli mamy sypialnię lub większy przedpokój to zazwyczaj tu zlecamy zabudowę ściany konkretną i dużą szafą, która pomieści wiele rzeczy. Oczywiście buty, w których chodzimy czy płaszcze muszą mieć miejsce w przedpokoju bez względu na jego powierzchnie.