Dobry angiolog w Krakowie

Od lat cierpię z powodu żylaków na nogach. Niestety żylaki są w mojej rodzinie przypadłością dziedziczną i praktycznie każdy w mojej rodzinie ma żylaki. Żylaki są nie tylko nieestetyczne, ale również stanowią problem natury zdrowotnej.

Lekarz od żył – angiolog

angiolog krakówWiele lat maskowałam swój problem nosząc spodnie, długie sukienki i spódnice. Jednak jedna z moich koleżanek z pracy poleciła mi udać się z moją przypadłością do lekarza, który zajmuje się chorobami naczyń krwionośnych. Mało kto wie, że lekarz ten to angiolog i oprócz leczenia żylaków zajmuje się leczeniem układu krwionośnego człowieka. Potocznie lekarz ten nazywany jest lekarzem od żył i tętnic. Angiolog leczy między innymi przewlekłą niewydolność żylną, niedokrwienia kończyn, obrzęki limfatyczne czy stopę cukrzycową. Namawiana przez znajomą postanowiłam umówić się na konsultację swojego przypadku. W internecie wpisałam angiolog kraków i już po chwili mogłam zadzwonić i umówić się na wizytę. Wiedziałam, że nieleczone choroby żył mogą być poważne, ale to dopiero specjalista wytłumaczył mi jak bardzo poważne są to choroby i jakie konsekwencje mają dla zdrowia. Choroby żył to nie tylko problem natury estetycznej, ale przede wszystkim problem zdrowotny, który wymaga specjalistycznego podejścia. Stosunkowo szybkie zdiagnozowanie problemu pozwala na wyleczenie pacjenta oraz uniknięcie inwazyjnych zabiegów naczyniowych w przyszłości. Więc jeśli po ciężkim dniu pracy odczuwamy obrzęk oraz ciężkość nóg należy skierować swoje obolałe nogi do specjalisty. Gdyż jest to początek choroby żył.

Każdy, kto ma problem z żyłami powinien jak najszybciej udać się na konsultację. Badania, jakie przeprowadzane są na wizycie są bezbolesne. Zaniedbane żylaki są o wiele bardziej bolesne i usunięcie ich jest o wiele bardziej kłopotliwe i kosztowne.