Moje mieszkanie urządził projektant wnętrz

Kiedy kupiłem mieszkanie w stolicy Wielkopolski wiedziałem od razu, że to jest miasto, w którym chcę mieszkać i żyć. Zdecydowałem się na kupno nowego mieszkania i tak naprawdę decyzję podjąłem, kiedy było ono jeszcze w fazie projektu pokazanego na folderze dewelopera. Znając rozkład i powierzchnię mogłem zacząć planować wygląd wnętrz mojego nowego mieszkania.

Zatrudniłem naprawdę dobrego projektanta

wykwalifikowany dobry projektant wnętrz w PoznaniuMając dokładny prospekt opisujący wygląd mojego nowego mieszkania mogłem pomyśleć o tym, żeby je odpowiednio urządzić. Nie planowałem zajmować się tym samodzielnie. Postanowiłem w tym zakresie skorzystać z usług kogoś kto się na tym zna. Udałem się więc do projektanta wnętrz z nadzieją na pomoc z jego strony. Zastanawiałem się tylko nad tym czy da się urządzić mieszkanie, którego jeszcze nie wybudowano. I okazało się, że to żaden problem. Jak się dowiedziałem każdy wykwalifikowany dobry projektant wnętrz w Poznaniu potrafi stworzyć projekt wnętrz tylko na podstawie architektonicznego projektu mieszkania. Można w to wierzyć albo nie, ale projektant przedstawił mi projekt mojego mieszkania pomimo, że ono jeszcze nawet nie powstało. To jeszcze nic, bo mogłem zobaczyć dokładną wizualizację tego wszystkiego, co sobie wymarzyłem. I cały projekt został w całości zrealizowany. Z założeń doskonale wywiązał się zarówno deweloper jak i fachowcy, których zatrudniłem do wykończenia i zaaranżowania wnętrz.

Kiedy kupowałem mieszkanie, którego widziałem jedynie zdjęcie na folderze dewelopera, miałem obawy czy wszystko będzie dobrze. Teraz mieszkam już w moim przepięknie urządzonym apartamencie. To efekt doskonałej współpracy dewelopera i projektanta wnętrz. Wszystko zaczęło się od projektów, których efektem jest moje piękne mieszkanie. Jego kupno było świetną decyzją.