Nowy plac zabaw w mieście

 

Ci co mają dzieci to wiedzą, że nie obejdzie się bez chodzenia na różne place zabaw. Ja także mam dzieci i wiem, że one uwielbiają chodzić na plac zabaw. W każdy weekend wybieramy się cała rodzina na ten plac. Spędzamy tam naprawdę sporo czasu. Moje córki chciały by tam siedzieć nawet cały dzień.

Cennik korzystania z placu zabaw

plac zabaw cennikNiedawno w mieście powstał nowy plac zabaw. Ale jest częściowo zabudowany pod dachem, a częściowo znajduje się na zewnątrz. Nie jest to plac zabaw taki ogólnodostępny, tylko za wejście trzeba zapłacić. Co prawda nie są to duże pieniądze, ale jednak bilet wstępu trzeba nabyć. Wszystko na tym placu zabaw jest takie nowoczesne i nowe. Dzieci polubiły to miejsce. Codziennie widać, że przychodzi tam mnóstwo dzieci. Teren tego placu jest ogromny i jest też miejsce dla rodziców, by mogli sobie usiąść i napić się kawy czy zjeść coś słodkiego. Warto chodzić na taki plac zabaw cennik wejścia jest uzależniony od wieku dziecka. Ten plac ma wydzielone strefy wiekowe dla dzieci. W sumie to dobrze, ponieważ te maluszki nie będą musiały się bawić z tymi starszymi dziećmi. To bardzo rozsądne i bezpieczne z drugiej strony. Ja zamierzam wybrać się z córkami i mężem na ten plac zabaw jakość w ten weekend. Chociaż raz powinny tam pójść. Ale pewnie jak raz tam pójdą to będą chciały tam coraz częściej wracać. Znam je na tyle dobrze, że na pewno tak będzie. Ale zobaczymy jak tam jest w środku. W internecie są zbyt małe zdjęcia by coś zobaczyć dokładniej. Zresztą na żywo zawsze jest lepiej.

W mieście otworzyli nowy plac zabaw. Jest on dość spory. Za wejście trzeba zapłacić. Wejściówki nie są drogie, w końcu to dla dzieci. Obiekt w środku ma kilka pomieszczeń do zabawy oraz na zewnątrz jest ogromny plac zabaw. Dzieci na pewno polubią to miejsce. Nie sądzę by dzieci chciały szybko wracać do domu, jak już tam wejdą.