Relaksacyjny masaż ciała

Jeżeli spędzimy cały dzień w biurze siedząc przy komputerze, to wieczorem odczuwamy tego skutki w postaci bólu pleców i karku. Nasz kręgosłup wymaga ciągłego ruchu, aby był sprawny i dobrej formie przez długie lata. Czasem doraźnie pomaga masaż wykonany przez partnera  

Kto wykonuje profesjonalne masaże? 

masażCoraz więcej młodych osób skarży się na ból w kręgosłupie ponieważ społeczeństwo staje się coraz bardziej wygodne i woli jeździć samochodami niż chodzić pieszo, lub korzystać z roweru. Aktywność fizyczna jest spychana na dalszy plan z braku czasu i dużej ilości obowiązków. Ma to niekorzystny wpływ na nasze zdrowie i stan mięśni oraz kości. Kiedy boli nas sporadycznie kark czy plecy, to prosimy męża lub żonę o masaż, który przy niewielkim bólu pomoże, ale kiedy jest on częsty, to konieczna będzie wizyta u specjalisty. Pomoc może zawodowy masażysta, albo fizjoterapeuta, który zna techniki masażu i potrafi złagodzić uporczywy ból, który często utrudnia nam normalne funkcjonowanie. Właściwe uciskanie newralgicznych miejsc na ciele powoduje odprężenie o rozluźnienie spiętych mięśni, które mogą wywoływać promieniujący ból. Nie każdy rodzaj masażu będzie skuteczny, ponieważ dolegliwość mogą mieć różne podłoże. W trakcie profesjonalnego masażu są  stosowane specjalne olejki terapeutyczna, które rozgrzewają skórę i rozluźniają pacjenta poprzez wpływanie na jego zmysły. W połączeniu z aromaterapeutycznymi właściwościami niektórych olejków, zwykły masaż staje się również przyjemnością dla zmysłu powonienia.

Wizyta u masażysta to relaks i odpoczynek dla naszych mięśni i stawów. Dobrze wymasowane partie naszego ciała odczuwają terapeutyczny efekt jeszcze wiele dni po zabiegu. Cena usług u doświadczonego masażysty to nawet pięćset złotych za jedna sesję.