Najlepszy transport mebli

Po długim czasie mieszkania w bloku, w końcu był czas, żeby przenieść się do naszego własnego małego domku. Remontowaliśmy go stopniowo od wielu lat w zależności od wolnych funduszy i w końcu był gotowy. Udało nam się to zrobić bez kredytu, chociaż zajęło to więcej czasu. Jednak nie byliśmy nikomu nic winni i w końcu mieliśmy coś swojego.

Konieczność przeprowadzki i transportu mebli

transport mebli - GdyniaJedyne co musieliśmy jeszcze załatwić, to transport mebli – Gdynia, ponieważ nie mieliśmy sami żadnego dużego samochodu, a nie zmieściłoby się za wiele w naszej osobówce. Trzeba było przetransportować nasze meble i wszystko, co nagromadziliśmy przez tyle lat. Zależało nam na tym, żeby wszystko zostało bezpiecznie dowiezione do naszego domu, ponieważ szkoda, żeby coś uległo zniszczeniu w transporcie. Dlatego szukaliśmy porządnej firmy i w końcu udało nam się taką znaleźć. Umawiało się z nimi na konkretny termin, przyjeżdżali, pakowali wszystko i dodatkowo jeszcze zabezpieczali po swojemu i nie trzeba się było o nic martwić. Wszystko wykonywali sami od A do Z. Zastanawialiśmy się z mężem, czy tak sprawnie poradzą sobie z naszą kanapą, prysznicem i stołami. Trochę tego mieliśmy, właściwie całe wyposażenie domu. Szafy również i jakieś aneksy kuchenne, więc obawialiśmy się, że będą musieli to zrobić na dwa razy. Jednak o dziwo, wszystko swobodnie się zmieściło, ponieważ mieli naprawdę duże auto transportowe i nie mieliśmy się o co martwić.

Bardzo szybko nasze meble znalazły się w miejscu docelowym. I znowu panowie wszystko wypakowali i zanieśli tam gdzie trzeba. Cieszyłam się bardzo, że pracę wykonywali tak solidnie, ponieważ mąż miał chory kręgosłup i gdyby sam musiał to dźwigać, to na pewno nieźle by się załatwił i nie mógłby się ruszać na drugi dzień.