Super zdjęcia ze ślubu

Fotobudka w ostatnim czasie staje się swoistym standardem na weselu. Zdjęcia z tego typu maszyny stają się niezwykłą pamiątką mnie tylko dla gości, ale również dla Państwa Młodych. Związku z tym warto nie którym gościom warto przybliżyć, czym jest właśnie ta fotobudka.

Fotobudka na weselu

fotobudka bez limitu zdjęć warszawaNajlepszą porą na postawienie fotobudki jest godzina 21:00. Goście są już po obiedzie, a procenty alkoholu zachęcają gości do skorej zabawy. Najlepiej by taka maszyna znajdowała się w widocznym miejscu, najlepiej w pomieszczeniu obok, gdzie trwa właśnie zabawa na parkiecie lub w dobrze widocznym miejscu z którego wszyscy goście widzą tą maszynę. Warto wiedzieć, że maszyna ta potrzebuje stałego dostępu do prądu. Fotobudka zajmuje ok. 3×4 metry. Zazwyczaj zdjęcia robi w ciągu mniejszym niż minuta. Warto pomyśleć o tym by obok fotobudki postawić stolik a na nim księgę gości do które wpisywać będą się przybyli goście wraz ze z podpisanymi zdjęciami. W przypadku ok. 100 osób na weselu wynająć fotobudkę na jakieś 2 godziny. Jednak jeżeli liczba gości jest większą, przykładowo 200 osób to warto zarezerwować taką maszynę na co najmniej 4 godziny. Najlepiej by była fotobudka bez limitu zdjęć warszawa. Warto pamiętać by zarezerwować taką maszynę co najmniej kilka miesięcy przed weselem, gdyż jest to bardzo popularną formą atrakcji na nie tylko tego typu zabawach. Rezerwację na fotobudkę można zrobić za pomocą telefonu lub mailowo. Firma, która dostarcza tego typu maszyny sama rozkłada i pomaga w trakcie jej obsługi.

Na wesele jest wiele form atrakcji, jednak w ostatnim czasie coraz bardziej popularna staje się fotobudka. Wynika to głównie z tego, że tego typu zdjęcia są zupełnie innymi zdjęciami od zdjęć, które pochodzą od fotografa. W przypadku, gdy zdecyduje się na fotobudkę to warto postawić na znaną i renomowaną firmę.