Precyzyjne formy do wtryskarki

Interesował nas jakiś nowoczesny park maszynowy do naszych zleceń, których rodziło się coraz więcej. Jako firma produkcyjna nieposiadająca takich rozwiązań u siebie w firmie, a także nie znająca się za bardzo na tym temacie stwierdziliśmy, że wszystkie nasze produkty zanim jeszcze trafią do klientów oddajemy do obróbki w formie wtryskowej.

Praca z formami wtryskowymi

formy wtryskowe - cenyDo tego jednak potrzebowaliśmy jakąś nowoczesną firmę, która poradzi sobie świetnie z zamówieniem. Interesowała nas przede wszystkim obróbka skrawaniem, na przykład przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn cnc, ale także obróbka takich materiałów, jak aluminium, czy miedź. Formy wtryskowe oferowane przez najlepsze firmy w branży na pewno będą bardzo dobre jakościowo, to wiedzieliśmy. Jednak potrzebowaliśmy chociaż jednego pracownika, który znałby się na tym temacie i moglibyśmy bez problemu oddawać nasze produkty do obróbki wiedząc, jak i co zlecić firmie zewnętrznej. Formy wtryskowe – ceny tworzone są w narzędziowniach, czyli miejscach, które są bardzo dobrze przystosowane. Formy wtryskowe zleciliśmy więc w jednej firmie, co do której mieliśmy bardzo duże zaufanie i wiedzieliśmy, że posiada tak duże doświadczenie, że na pewno zaproponuje nam nie dość, że atrakcyjne warunki finansowe, to jeszcze wszystko nam dokładnie zostało wytłumaczone, dzięki czemu nie musieliśmy się na tym znać. Sami jednak dostawaliśmy pełną specyfikację od klientów, dlatego też przesłaliśmy ją tylko dalej do firmy, która wykonywała dla nas różnorodne formy wtryskowe.

Im więcej oddawaliśmy produktów do firmy, tym cena była niższa. Podpisaliśmy nawet stałą umowę o współpracy, dzięki czemu nie musieliśmy zastanawiać się o terminowość oraz kolejkę zamówienia. Formy wtryskowe zawsze wychodziły od firmy bardzo dobrej jakości.