Pierścionek z bursztynem z wakacji

Zawsze zastanawiałam się, czemu sroki lubią błyskotki i wszystko co się świeci. Cwane ptaki, zaraz zobaczą coś połyskującego i to skubną. Mają coś wspólnego z kobietami, którym zaraz też błysk w oku się pojawia, kiedy widzą jakąś biżuterią, czy kolorowe błyskotki w sklepie. Niestety, ale lubimy takie dodatki i mogłybyśmy wydać na nie z całą wypłatę jednorazowo.

Nie rozstaję się z pierścionkiem z bursztynu

srebrny pierścionek z bursztynem cenaJa również uwielbiałam błyskotki, jednak zawsze starałam się w miarę hamować. Ustalałam sobie limit wydatków dziennych na wakacjach i tygodniowych w normalnych miesiącach. Jednak któregoś dnia nie mogłam się powstrzymać, gdy zobaczyłam na jednym z targowisk srebrny pierścionek z bursztynem cena była trochę powalająca, ale w życiu nie widziałam piękniejszego. Przede wszystkim byłą to ręczna robota i unikat. Byłam pewna, że nikt nie będzie miał takiej samej błyskotki jak ja, ponieważ zawsze bursztyny różnią się czymś od siebie. Uwielbiałam naturalne kamienie, jednak jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się posiadać czegokolwiek z bursztynem. Jeszcze dodatkowo akurat był mój rozmiar. Nie zastanawiałam się więc długo tylko od razu go wzięłam, bo wiedziałam, że inaczej narzekałabym na siebie do końca życia, gdybym nie skorzystała z takiej okazji. Pan zapakował mi mój pierścień mocy w eleganckie pudełeczko i kartonik i zadowolona z siebie ruszyłam do hotelu. W końcu wakacje są, więc można sobie pożyć i kupić sobie jakąś pamiątkę z podróży.

Gdy wróciłam do domu po wakacjach, pokazywałam koleżankom co kupiłam. Jak zobaczyły mój pierścionek, to piszczały z zachwytu. Mówiły, że i tak na taką jakość, to mało zapłaciłam, bo tu u nas stacjonarnie widywały trochę podobne i to o wiele droższe i brzydsze. Chwaliły mój, że jest taki ładny i delikatny.