Ukończenie studiów filologii rosyjskiej

Kiedy mój bart wybrał się na studia związane z filologią rosyjską, moja rodzina nie uważała tego za dobry pomysł. Jego rówieśnicy jak i znajomi również często rzucali dosyć nieprzyjemnymi żartami, które nawiązywały do tego, że nie jest to dla niego przyszłościowy kierunek, jednakże, ja wierzyłem w niego i wcale się nie przeliczyłem.

Otwarcie biura przez mojego brata

biuro tłumaczeń rosyjskiKibicowałem mu i dopingowałem w tym, aby udało mi się zdanie studiów związanych z filologią rosyjską. Lubi bardzo ten język, dlatego zależało mi na tym, aby nie patrzył na zdanie innych i szkolił się w tym co lubi. Mieszkaliśmy i dalej mieszkamy w małym mieście i nikt nie przewidział tego, że biuro tłumaczeń rosyjski może być dobrym pomysłem na biznes, aby otworzyć to właśnie tutaj. Po zakończeniu studiów, mój brat zajął się właśnie tym – otworzył biuro tłumaczeń i zyskał całkiem sporą ilość klientów. Obecnie, powodzi mu się całkiem nieźle i jest bardzo zadowolony ze swojej pracy. Mówił mi nawet, że czasami jego klientami byli starzy znajomi, którzy czasami dokuczali mu względem wyboru swojej przyszłości, co tylko pokazało jak często ludzie potrafią być omylni. Jestem bardzo zadowolony i dumny z mojego brata, że pomimo przeciwieństw losu i głosów, które mówiły stanowczo „nie” on brnął do celu i nie słuchał nikogo innego, oprócz swojego własnego serca i rozumu. Dzięki temu, teraz ma pracę, do której nie musi się zmuszać, a do której idzie pracować z uśmiechem na twarzy.

Po kilku latach studiów, jest naprawdę dobry w tym co robi, ponieważ jest to powiązane z jego hobby. Odkąd pamiętam, uwielbia on naukę języków obcych, a zwłaszcza języka rosyjskiego, dlatego też cieszę się, że mu się udało. W dodatku, jest to źródło całkiem niezłych dochodów, dlatego nie musi on wykonywać niczego innego, aby się utrzymać.