Balony do modelowania

Ktoś powiedział, że z balonami do modelowania nie ma zabawy?

Wielokrotnie bywałam na różnego rodzaju piknikach rodzinnych. Za każdym razem moją uwagę przyciągały osoby, które tworzyły cuda z balonów do modelowania. Oczywiście nie mogłam się nadziwić, jak to jest możliwe, że balon nie pęknie i jak to, z prostego balona piesek? Kiedyś bliżej przyjrzałam się temu co robi animator.

Balony do modelowania daję wiele możliwości

Balony do modelowaniaOkazało się, że wcale nie jest to trudne i nawet poprosiłam czy mogę spróbować zrobić coś prostego. Był bardzo zadowolony z faktu, że ktoś aż tak zainteresował się jego pracą i chętnie przekazał mi kilka cennych wskazówek. Moim pierwszym dziełem był oczywiście wąż, ale szybko przeszłam do zwierzątek o nieco bardziej skomplikowanej budowie. Dzieci bardzo cieszyły się z moich wyrobów, a ja nie mogłam uwierzyć w to, że tak szybko udało mi się tego nauczyć. Kiedy opowiadałam o tym w domu, wieczorem wszyscy nie mogli wyjść z podziwu co ja w tym widziałam fajnego. Padło nawet stwierdzenie, że przecież balony do modelowania są nudne. Postanowiłam za wszelką cenę udowodnić im jaka jest prawda. Poszłam do komputera i zamówiłam cały zestaw balonów z akcesoriami. Nazajutrz miałam pokazać im jakie balony do modelowania dają możliwości. Nie mogłam się doczekać, żeby puścić w niepamięć ich przekonanie o tym, że balony są nudne. Tego się spodziewałam. Niecałe piętnaście minut pokazu a oni już sami chcieli wykonywać niektóre z elementów.

Śmiałam się z tego, ale oni sami przyznali, że nie można oceniać jak się czegoś nie spróbuje osobiście. Mimo tego, że jest to niby zabawa dla dzieci, cała moja rodzina cieszyła się z wykonanych z balonów piesków i nawet żyraf, które nie należą do łatwych.

Więcej: balony do modelowania