Torby z pomysłem

Torby na ramię non stop konkurują z tradycyjnymi plecakami. Teoretycznie plecak jest wygodniejszy, ale mniej bezpieczny. Torbę zawsze możemy przełożyć do przodu i mieć nad nią większą kontrolę, a zarazem zminimalizować ryzyko wpadnięcia wartościowych rzeczy w niepowołane ręce.

By laptop był zawsze z nami

Stworzona ponad sto lasamsonite modne torby na ramięt temu firma Samsonite pierwotnie zajmowała się projektowaniem i sprzedażą walizek. Ze względu na czasy, kiedyś podróżowanie było przeznaczone tylko dla elit, dlatego marka wytwarzała bagaże właśnie dla tych osób. Obecnie prócz walizek w swojej ofercie ma akcesoria podróżnicze takie jak kosmetyczki, portfele ze specjalnym sygnałem w razie kradzieży, torby i plecaki na laptopa, etui na tablet i iPad, a nawet serię podróżną dedykowaną najmłodszym z bohaterami bajek Disneya i komiksów Marvela. Firma stawia nie tylko na design ale także na funkcjonalność produktów dlatego łączy właściwości ochronne torby na laptopa z wygodą i pakownością plecaka, albo modną damską torebkę z funkcjonalnym etui na tablet lub laptopa. Każdy produkt jest sygnowany delikatnym logiem firmy, dzięki czemu nie zakłóca stylistyki bagażu. Projektowane z pasją przez firmę samsonite modne torby na ramię podążają za trendami i wpasowują się w stylistykę każdego klienta. Będą pasować zarówno do garnituru jak i sportowej bluzy. Szeroka oferta produktów o różnych gabarytach sprawia, że nawet na najmniejsze laptopy i tablety znajdziemy odpowiednią ochronę.

Wybór odpowiedniej torby nie musi być trudny. Wystarczy znać długość przekątnej ekranu swojego laptopa oraz zdefiniować potrzeby. Z pomocą pracownika sklepu z pewnością znajdziemy coś, c pozwoli naszemu sprzętowi elektronicznemu przetrwać długie lata i przeżyć niejedną podróż z laptopem pod ręką.