Pomoc samochodowa w każdej sytuacji

Gdy zabrałam samochód męża (swojego zapomniałam zatankować a nie miałam już czasu jechać na stację benzynową) nie miałam pojęcia, że sprawy tak się potoczą. Zwykle nie ruszam oczka w głowie mojego męża, ponieważ nie jestem mistrzem kierownicy i w dodatku mam wrażenie, że przyciągam różnego rodzaju awarie w samochodzie, a mąż na punkcie swojego auta jest bardzo wrażliwy. Myślałam jednak, że nic się nie stanie

Pomoc samochodowa – pełen pakiet usług

auto pomocMusiałam tylko odebrać moją córeczkę z przedszkola. Gdy dojechałam na miejsce auto jeszcze działało. Zostawiłam samochód na parkingu i poszłam po dziecko. W środku pomogłam córce się się ubrać i porozmawiałam jeszcze na chwilę z przedszkolanką. Później zaczepiła mnie jeszcze matka innego dziecka, pytają czy zgodzę się, aby moja córka przyszła na urodziny swojej koleżanki w ten weekend. W końcu udało mi się wyjść z budynku. Poszłyśmy do samochodu. Otwarłam drzwi, wsiadłam i przekręciłam kluczyk. Nic się nie stało. Wpadłam w panikę. Na szczęście miałam w portfelu wizytówkę firmy oferującej auto pomoc. Zdecydowałam się zadzwonić. Już po chwili byli przy mnie specjaliści. Samochód został przetransportowany do mechanika (poleconego przez firmę, gdyż ja żadnego nie znałam), a my z córką zostałyśmy odwiezione do domu. Po dwóch godzinach otrzymałam telefon. Okazało się, że zostawiłam w samochodzie włączone światła i akumulator zwyczajnie się rozładował. Auto było do odbioru, a opłata była na prawdę niewielka.

Bardzo cieszę się, że skorzystałam z usług firmy oferującej auto pomoc. Dzięki temu nie tylko mój samochód został zabrany z przedszkolnego parkingu, ale również zabrany do poleconego mechanika, który okazał się dobry, szybki i uczciwy. Dodatkowo pracownicy firmy odwieźli mnie wraz z córką do domu, co zaoszczędziło nam nieprzyjemności związanych z komunikacja miejską.