obóz językowy

Siostra jedzie na obóz językowy z dziećmi

Moja siostra od kilku lat pracuje w szkole. Jest po prostu nauczycielką. Ona od zawsze lubiła się zajmować dziećmi także naprawdę wcale nie zdziwiłam się gdy jako kierunek studiów wybrała pedagogikę.

Obóz językowy jako wielka szansa

obóz językowyW sumie to chyba bym się zdziwiła gdyby wybrała zupełnie inny kierunek. Siostra jest naprawdę dobrą nauczycielką i poświęca nawet swój wolny czas dla dzieci. Ja na pewno bym tak nie potrafiła. Zresztą ja kompletnie nie wyobrażam sobie tego żeby zajmować się dziećmi. Siostra zawsze gdy się spotykamy opowiada mi o tym co akurat organizuje dla dzieci. W tym roku szkoła dostała naprawdę dobrą ofertę jeśli chodzi o wyjazdy językowe i siostra właśnie planuje na te wyjazdy z dziećmi pojechać. Są to kursy angielskiego w anglii i jest to naprawdę bardzo dobra oferta dla uczniów. Siostra uważa, że ten obóz językowy dla dzieci i młodzieży jest szansą dla wielu dzieci. W każdym bądź razie jak tylko pojawiła się oferta to siostra powiedziała, że te obozy językowe powinny być dla każdego dziecka dostępne. Jednak wiadomo, że one kosztują dosyć sporo i takiego dofinansowania dla każdego dziecka nie da się załatwić dla każdego. Mają być w przyszłości także obozy językowe z językiem francuskim. Bo wiadomo, że jednak francuski we Francji jest łatwiejszy do nauczenia niż jakby dzieci miały się uczyć w szkole. Taki sposób jest bardziej przystępny. Mają być także kiedyś obozy językowe do nowego jorku tylko pewnie na taki obóz by się zdecydowało jechać dużo mniej dzieci. Bo przecież taki obóz byłby dużo droższy od takiego zorganizowanego gdzieś w Europie.

Sam koszt przelotu do Nowego Jorku jest przecież dużo wyższy. Trochę zazdroszczę siostrze tego, że będzie mogła pojechać z dziećmi na taki obóz. W końcu ona ma całe wakacje wolne także te dwa tygodnie jakoś nie zmniejszą jej przecież znacznie urlopu.