eko torby

Stwierdziłem, że eko torby to dobra reklamą mojej firmy

Moje przedsiębiorstwo zawsze przynosiło mi spore zyski. Również chciałem aby cały czas się rozwijało. Dobrze zdawałem sobie sprawę z tego, że prawdziwym kluczem do sukcesu jest odpowiednia reklama. Zawsze szukałem na to dobrego rozwiązania.

Eko torby to dobry sposób na reklamę

eko torbyNa szczęście mój przyjaciel pracował dawniej dla popularnej agencji reklamowej i znał dużo technik na przyciągnięcie klienta. Czasami podpowiadał mi ciekawe metody na podniesienie zysków. Między innymi była to ciągła zmiana miejsc towaru na półkach, oszukane promocje oraz wiele innych dziwnych rzeczy. Teraz postanowiłem zamówić coś innego niż zawsze. Pewnego dnia przeczytałem w internecie o metodach reklamowych i tam pojawiły się eko torby w niskich cenach . To mnie bardzo zaciekawiło, ponieważ postanowiłem, że mogłoby się na niej znajdować logo mojej firmy. Oczywiście modele musiały by być różnej wielkości i mieć różnego rodzaju barwy. To zawsze przyciągało kobiety i zmuszało do dalszych zakupów. Najtańszy producent toreb bawełnianych znajdował się kilka kilometrów stąd. Jednak po wykonaniu telefonu stwierdziłem, że mogę podjąć z nim pełną współpracę. To miał być dla mnie złoty interes. Torby bawełniane pojawiły się u mnie w przeciągu dwóch miesięcy. Tyle mniej więcej trwała produkcja, wycena oraz rozstawienie całego towaru przez pracowników. Na początku wszyscy byli bardzo zadowoleni z tego pomysłu. Niestety po pewnym czasie okazało się, że są to bardzo nie trwałe produkty i często ulegają awarii. To zamiast korzyści przyniosło wielkie rozczarowanie. Musiałem coś z tym zrobić.

Nie chciałem aby kojarzono mnie z partactwem. Wszystkie nasze torby bawełniane musiałem usunąć ze sklepu. To wydarzenie mnie bardzo dużo nauczyło. Teraz już zawsze będę sprawdzał jakość producenta moich towarów. Niestety niska cena nie zawsze oznacza dobrą jakość.